Jūrmala, Durbes iela 2b, LV-2012, Latvija

Maksājumu, nosūtīšanas un atgriešanas politika

Apmaksas veidi

Aizpildot tiešsaistes veidlapas, klients norāda, kādā no četrim veidiem vēlas apmaksāt preci:

1) apmaksāt ar bankas pārskaitījumu saskaņā ar pavadzīmi, apstiprinot preci.

Izvēloties iespēju “Apmaksāt ar pavadzīmi”, pēc pasūtījuma veidlapas nosūtīšanas uz klienta e-pastu tiks nosūtīta pasūtījuma apstiprinājuma vēstule kopā ar pavadzīmi, lai veiktu apmaksu par preci un izvēlēto piegādes veidu. Pasūtījuma summa ietvers pasūtījuma vērtību un piegādes maksu. Apmaksa jāveic 1-2 dienu laikā no pavadzīmes saņemšanas brīža. Piegādes termiņš ir atkarīgs no tā, cik savlaicīgi ir apmaksāts pasūtījums. Prece tika nosūtīta uzreiz pēc apmaksas apstiprināšanas. 1-3 dienu laikā pārvadāšanas uzņēmums “Omniva” uz klienta tālruņa numuru nosūtīs īsziņu ar skapīša kodu pasūtījuma brīdī norādītajā pakomātā. Tas nozīmē, ka klients var paņemt preci no Omniva pakomāta.

2) apmaksāt ar bankas karti pasūtījuma saņemšanas brīdī Omniva pakomātā.

Ja tiek izvēlēta iespēja “Apmaksāt saņemšanas brīdī Omnivapakomātā”, jums uz e-pastu tiks nosūtīta vēstule ar pasūtījuma apstiprinājumu un pasūtījums tiks nodots izpildei. 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas jums tiks nosūtīta īsziņa ar jūsu norādītā pakomāta skapīša kodu, kur ir nogādāta prece. Pasūtījums būs jāapmaksā ar bankas karti saņemšanas brīdī pakomātā. Visi pakomāti ir aprīkoti ar bankas karšu apmaksas termināļiem. Pasūtījuma summa ietvers preces cenu, piegādes maksu un uzņēmuma “OMNIVA” komisiju par apmaksas pakalpojumu pakomātā*.

* Uzmanību: par pasūtījuma apkalpošanu OMNIVA sistēmā komisija papildus pasūtījuma summai ir 1.40 eiro, ja pasūtījums ir līdz 117 eiro, bet tad, ja pasūtījums ir virs 117 eiro, pasūtījuma summai tiek pievienoti 1,2% no pasūtījuma summas.

Uzmanību: apmaksājot pasūtījumu pakomātā, norēķināšanās iespējama tikai ar bankas karti!

3) apmaksāt ar bankas karti preces saņemšanas brīdī OMNIVA kurjeram.

Iespēja “Apmaksāt saņemšanas brīdī OMNIVA kurjeram” nozīmē, ka jums uz e-pastu tiks nosūtīta pasūtījuma apstiprinājuma vēstule un pasūtījums tiks nodots izpildei. Kurjers ar tālruņa zvanu informēs par piegādes laiku. Pasūtījums saņemšanas brīdī būs jāapmaksā ar bankas karti kurjeram (kurjeram ir mobilais bankas terminālis maksāšanai ar bankas karti). Pasūtījuma summa ietvers pasūtījuma vērtību, piegādes maksu un uzņēmuma “OMNIVA” komisiju par apmaksu saņemšanas brīdī*.

*Uzmanību: par pasūtījuma apkalpošanu OMNIVA sistēmā komisija papildus pasūtījuma summai ir 1.40 eiro, ja pasūtījums ir līdz 117 eiro, bet tad, ja pasūtījums ir virs 117 eiro, pasūtījuma summai tiek pievienoti 1,2% no pasūtījuma summas.

Uzmanību: apmaksājot pasūtījumu kurjeram, norēķināšanās iespējama tikai ar bankas karti!

4) apmaksāt ar bankas karti preces pasūtīšanas brīdī.

Ja tiek izvēlēta iespēja “Apmaksāt ar bankas karti preces pasūtīšanas brīdī”, tad jūs tiekat pārvirzīts uz atbilstošo mājaslapas sadaļu un aizpildāt veidlapu, kas nepieciešama apmaksai ar bankas karti.

Apmaksai tiek pieņemtas VISA un MASTERCARD bankas kartes.

Pievēršam jūsu uzmanību, ka par klienta bankas karti saņemtā informācija ir ļoti konfidenciāla, droši aizsargāta un netiek nodota trešajām personām.


Sadaļa “Mājaslapas izmantošanas noteikumi”

Pasūtījuma veikšana

Uzņēmuma SIA “NOVA TRADER” produkciju var iegādāties, aizpildot tiešsaistes pasūtījuma veidlapas mājaslapā http://dogslikefish.com

Pēc pasūtījuma veidlapu aizpildīšanas mājaslapā to apstrādā uzņēmuma darbinieki, un klientam uz e-pastu tiek nosūtīts ziņojums, ka pasūtījums ir saņemts un apstiprināts.


Preces atgriešanas\pasūtījuma atcelšanas\naudas atgriešanas politika

Preces atgriešana

1. Klientam ir tiesības atgriezt preci pārdevējam 7 dienu laikā no saņemšanas brīža.

1.2. Klientam ir tiesības atgriezt preci pārdevējam šādos gadījumos:

- prece neatbilst šīs preces attēlam un aprakstam mājaslapā, pamatojoties uz kuru klients veicis pasūtījumu;

- produkts atsūtīts neatbilstošā stāvoklī: saplēsts paša produkta iepakojums, preces svars neatbilst norādītajam svaram mājaslapā un uz iepakojuma, prece ir mitra vai ar pelējumu, pienākusī prece jau iepakojumā ir sasista, bojāta un nederīga tālākai lietošanai;

- pasūtījuma reālā summa neatbilst apmaksas pavadzīmē\Omniva pakomātā norādītajai summai saņemšanas brīdī;

- klients kļūdījies, izvēloties preci, izvēlējies nepareizu produktu vai nepareiza izvēle radusies mājaslapas tehnisku vai programmas kļūdu dēļ, kā rezultātā klients saņēmis citus produktus, kurus nebija pasūtījis;

- uzņēmuma administrācijas vainas dēļ klients saņēmis citus produktus, kurus nebija pasūtījis.

1.3. Lai to izdarītu, jāsazinās ar uzņēmuma SIA “NOVA TRADER” pārstāvjiem, uzrakstot pretenzijas vēstuli par atgriešanu uz e-pastu: dlf@dogslikefish.com.

Sazināties ar uzņēmuma darbiniekiem var arī pa tālruni +37128696001.

Vēstulē jānorāda vārds un uzvārds, pasūtījuma numurs un atgriešanas iemesls, ja iespējams, jāpievieno preces stāvokļa fotogrāfijas saņemšanas brīdī.

Uzreiz pēc vēstules saņemšanas uzņēmuma pārstāvis sazinās ar klientu un mutiski apspriež preces atgriešanas, neatgriešanas vai apmaiņas detaļas.

1.4. Ja produkts vēl ir pārdodamā stāvoklī, tas jānosūta pārdevējam atpakaļ. Lai to izdarītu, uzņēmuma darbinieks, fotogrāfiski vai no klienta vārdiem fiksējot preces stāvokli, pasūta uzņēmuma apmaksātu preces piegādi un nosūta apmaksātu Omniva adreses karti (uzlīmi), lai klients varētu preci nosūtīt atpakaļ ar Omniva pakomātu.

Pēc adreses kartes saņemšanas klientam tā ir jāizdrukā un jāuzlīmē uz iepakojuma ar preci, bet pēc tam jānogādā un jāievieto Omniva pakomātā.

1.5. Klients drīkst lūgt nomainīt saņemto preci pret kādu citu līdzvērtīgu preci, ja ir radies kāds no 1.2. punktā minētajiem iemesliem.

Ja produkts vēl ir pārdodamā stāvoklī, tas jānosūta atpakaļ pārdevējam. Lai to izdarītu, uzņēmuma darbinieks, fotogrāfiski vai no klienta vārdiem fiksējot preces stāvokli, pasūta uzņēmuma apmaksātu preces piegādi un nosūta apmaksātu Omniva adreses karti (uzlīmi), lai klients varētu preci nosūtīt atpakaļ ar Omniva pakomātu.

Pēc adreses kartes saņemšanas klientam tā ir jāizdrukā un jāuzlīmē uz iepakojuma ar preci, bet pēc tam jānogādā un jāievieto Omniva pakomātā.

Uzņēmuma SIA “NOVA TRADER” darbinieks, saņemot atgriezto neatbilstoša stāvokļa preci, nosūta jaunu pilnvērtīgu preci klientam ar Omniva pakomātu.

2. Naudas atgriešana

2.1. Klientam ir tiesības pieprasīt par preci samaksāto līdzekļu atgriešanu 1.2. punktā norādītajos gadījumos. Tāpat kā preces atgriešanas gadījumā, klientam ir tiesības pieprasīt maksas atgriešanu 7 dienu laikā no preces saņemšanas brīža.

Lai to izdarītu, pretenzijas vēstulē klientam jāpieprasa maksas atgriešana par neatbilstošu preci un jānorāda savs bankas konts. Jāizpilda 1.3. un 1.4. punktā paredzētās procedūras.

Pēc pretenzijas saņemšanas 2 darba dienu laikā klientam tiek nosūtīta pavadzīme par atcelšanu. Klientam jāparaksta atgriešanas pavadzīme, jānofotografē\jānoskenē un jānosūta parakstīts dokuments pārdevējam uz e-pastu: dlf@dogslikefish.com.

2.2. 3 dienu laikā uzņēmums pārskaitīs apmaksāto summu uz klienta bankas kontu.

3. Pasūtījuma atcelšana

Klientam ir tiesības atteikties no pasūtījuma.

Uzmanību! Pasūtījumu var atcelt 5 stundu laikā pēc pasūtījuma veikšanas!

Pasūtījums tiek atcelts atbilstoši 1.3. punktā aprakstītajai procedūrai.

Pēc tam pasūtījums uzreiz tiks atcelts, un klientam uz e-pastu tiks nosūtīts paziņojums par pasūtījuma atcelšanu. 

Ваш устаревший браузер! Вы можете скачать Chrome или Firefox